Międzynarodowe Sympozjum o Służbie Cywilnej z udziałem prof. Ch. Demmke i B. G. Petersa

przez | 12 października 2016

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowy Sympozjum Naukowym pt. ,,Służba cywilna w Polsce – 20 lat doświadczeń i perspektywy zmian) organizowanym przez Katedrę Prawa Publicznego i Katedrę Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Wśród zaproszonych gości i panelistów znaleźli się m in: prof. dr hab. Andrzej Antoszewski (UWr);  dr hab. Tomasz Barankiewicz SVD (KUL); prof. dr hab. Jacek Czaputowicz;  prof. Christoph Demmke (ZU); prof. dr hab. Aniela Dylus (UKSW); dr Wojciech Fill (UEK); prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic (UŚ); prof. dr hab. Jerzy Hausner (UEK); prof. dr hab. Mirosław Karwat (UW); Tomasz Kramer (EIPA); dr hab. Stanisław Mazur, prof. UEK; dr Małgorzata Mędrala-Natkaniec (UEK); Mariola Mitana; dr Kamil Mroczka; prof. B. Guy Peters (UoP), dr Bogusław Przywora (AJD/UEK);  prof. dr hab. Grzegorz Rydlewski (UW) i prof. dr hab. Lidia Zacharko (UŚ).

sympozjum