Szkolenie: Jak zorganizować konferencję naukową?

przez | 14 stycznia 2018

30 stycznia 2018 roku odbędzie się kolejne szkolenie organizowane przez Koło Naukowe Administracji Publicznej oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc. Tym razem zostanie podjęty temat organizacji wydarzeń naukowych. Celem szkolenia będzie przygotowanie uczestników do sprawnego zorganizowania konferencji naukowej, zarówno wydziałowej jak i międzynarodowej. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć optymalny budżet konferencji, wybrać jej miejsce, zaprosić uczestników i ją wypromować. Szkolenie zawiera także informacje na temat tego jak  zaplanować przebieg wydarzenia, gdzie szukać pomocy przy organizacji, jak zadbać o bezpieczeństwo jego uczestników, jak zapewnić dojazd i zakwaterowanie najważniejszym gościom oraz jak wynająć odpowiednią firmę cateringową. Dla chętnych możliwe będzie też sporządzenie własnego, wstępnego planu organizacji konferencji. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: https://www.poldoc.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisy-na-szkolenia/icalrepeat.detail/2018/01/30/145/-/szkolenie-jak-zorganizowac-konferencje-naukowa .Serdecznie zapraszamy!