Samorząd terytorialny w Polsce – reforma czy kontynuacja?

przez | 24 listopada 2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowej pt. Samorząd terytorialny w Polsce – reforma czy kontynuacja?”, która odbędzie się  1 grudnia 2014 r. na Uniwersytecie Warszawskim  (s. Czarnowskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 3). W charakterze prelegentów wystąpią m. in.: Prof. dr hab. G. Rydlewski (Uniwersytet Warszawski), prof. K. Stępień (UczelniaŁazarskiego), Prof. dr hab. J. Itrich-Drabarek (Uniwersytet Warszawski), prof. dr hab. S. Mazur (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach), prof. dr hab. J. Raciborski (Uniwersytet Warszawski), dr E. Grodzicka (Uniwersytet Warszawski) oraz dr A. Mirska (Uniwersytet Warszawski).

Przechwytywanie